Vanessa Anne Hudgens | T Ü R K İ Y E
Sanctum 3D 02227171569200862414
Sanctum 3D 02227171569200862414
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

She is a heroine

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sanctum 3D

YazarMesaj
Ste.Alice

Ste.Alice

Lakap : cEnErEntola <3
Hobiler : kitaplar ve pc favorilerim ;D
Tecrübe : 725

Sanctum 3D Empty
MesajKonu: Sanctum 3D   Sanctum 3D EmptyCuma Mart 18, 2011 5:12 pm

Sanctum 3D Sanctum_movie_poster_02

Ozet

3D aksiyon filmi Sanctum, dünyanın en büyük, en güzel ve girmesi en zor mağarasına doğru tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkan bir yeraltı mağara dalgıç ekibinin hikayesini anlatıyor. Bir tropikal fırtına yüzünden mağaranın derinliklerine inmek zorunda kalan ekip, denize açılan ve bilinmeyen bir çıkış ararken, şiddetli sular, ölümcül zeminler ve yavaş yavaş artan panik ile savaşmak zorundadır. Usta dalgıç Frank McGuire, Güney Pasifik'teki Esa-ala Mağaraları'nı aylardır araştırmaktadır. Ancak çıkış yolu beklenmedik bir sel ile tıkandığı zaman, 17 yaşındaki oğlu Josh ve ekibi finanse eden Carl Hurley'nin de dahil olduğu ekip planlarını değiştirmek zorunda kalırlar. Ekip, gün geçtikçe azalan erzakları ile sualtı labirentinde yolunu bulmak zorundadır. Sonunda kendilerini kaçınılmaz bir soruyla karşı karşıya bulurlar: Kurtulmak mümkün müdür, yoksa sonsuza kadar mağarada hapis mi kalacakladır?

Vizyon Tarihi
04/02/2011
Tür
Aksiyon
Yönetmen
Alister Grierson
Senarist
John Garvin Andrew Wight
Yapım
Yabancı Film
Web Sitesi
www.sanctummovie.com/